ניהול, שיווק ומשאבי אנוש

בית הספר לניהול, שיווק ומשאבי אנוש

ניתן לדמות את עולם הניהול לשדה קרב בו המינהל הוא המפקד – הוא קובע מה כל עובד יעשה ומתי, הוא אחראי על קצב העבודה, על חלוקת העומס בין העובדים ועל איכות הביצוע של כל המשימות. המינהל הוא המוביל את צוות העובדים תחתיו להצלחות והוא גם זה האחראי לכישלונות.

המכללה למינהל היא המוסד המוביל, הוותיק והמקצועי בארץ בתחום לימודי הניהול, המכשירה ובונה את שדרת המינהלים של המחר. 

ניהול, שיווק ומשאבי אנוש

 

ממינהל לניהול

בית הספר לניהול של המכללה למינהל מציע מסלולי לימוד להכשרת מינהלים במגוון תחומים הכוללים משאבי אנוש, מינהל עסקים, ביטחון, נדל"ן שיווק ואימון. את מסלולי הלימוד מלווה צוות מרצים מוביל המבטיח איכות הכשרה גבוהה המותאמת לדרישות ולסטנדרטים המחמירים של עולם הניהול הישראלי.

מוניטין רב 

המוניטין שצבר בית הספר לניהול של המכללה למינהל קנה לו מקום של כבוד בקרב בכירי המינהלים בישראל ומעניק לבוגרי המכללה יתרון משמעותי עם סיום הלימודים והיציאה לשוק העבודה.

לימודים מעשיים 

תוכניות הלימוד של המכללה למינהל מתעדכנות בהתאם לדרישות בשטח ומקנות ידע רב בעולם העסקי בשילוב כלים מקצועיים יישומיים. תפיסת לימוד זו מבטיחה לבוגרי בית הספר הבנה טובה יותר של סביבת העבודה הדינאמית ומאפשרת להם להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל הניהולי הגלום בהם.

סגל הוראה בכיר 

סגל המרצים של המכללה כולל אנשי מקצוע מהבכירים בתחומם בישראל. כל אנשי צוות ההוראה משלבים השכלה אקדמית רחבה לצד ניסיון מעשי מעמיק ומאפשרים לסטודנטים ליהנות מהידע הרב שצברו במהלך הקריירה וללמוד מניסיונם האישי.

תחומי הלימוד