מינהל ומקצועות הטיפול

בית הספר למינהל ומקצועות הטיפול

בית הספר למינהל ומקצועות הטיפול של המכללה למינהל מציע מגוון מסלולים רחב בתחומי ניהול המשרד, האדמיניסטרציה והמזכירות ולצידם לימודים מקצועיים להכשרת מטפלים וסייעות.

בית הספר למינהל ומקצועות הטיפול

לימודי מינהל ומזכירות

המנהלים האדמיניסטרטיביים והמזכירות במשרד המודרני, הפכו להיות אנשי מפתח בארגון, האחראים על שטף העבודה הרציף וההתנהלות התקינה בחברה.

בית הספר למינהל ומקצועות הטיפול של המכללה למינהל הוא הוותיק בישראל ובמהלך עשרות שנות לימוד והוראה הכשיר אלפי מנהלי משרד ומזכירות במגוון תחומים. אלפי בוגרי בית הספר השתלבו במשרדים ובארגונים מובילים במשק הישראלי. 

לימוד מקצועות הטיפול

היכולת לטפל ולסייע למבוגרים ולילדים דורשת מקצועיות גבוהה, השקעה רבה, התמדה וסבלנות אין קץ, אך התוצאות של העבודה הקשה והכרת התודה שמקבלים המטפלים, הופכים את מקצוע הטיפול לאחד המספקים ביותר.
בית הספר למינהל ומקצועות הטיפול של המכללה למינהל הוא כיום המוסד המוביל בישראל להכשרת סייעות. הידע המעמיק והיכולות המקצועיות הגבוהות של כל אחד מבוגרי בית הספר קנו לו מוניטין רב לאורך השנים.

מלימודי מינהל ועד להכשרת מטפלים

לימודים מעשיים 

המסלולים המקצועיים בבית הספר מעניקים לבוגרי המכללה ידע מקצועי נרחב ורלוונטי, לצד מיטב הכלים המעשיים, המותאמים לעבודה בשטח, ומעניקים להם יתרון חשוב בקבלה למשרות מבוקשות בתחומים אלו.

לימודים עדכניים 

מסגרת הלימודים במכללה למינהל מתעדכנת מידי שנה ומותאמת לצרכים ולהתפתחויות האחרונות בתחומי המינהל, המזכירות והטיפול.

פיקוח ממשלתי 

כדי לעמוד בסטנדרטים המקצועיים המחמירים ביותר, נמצאים הקורסים הנלמדים במכללה תחת פיקוחם של משרדי הממשלה הרלוונטיים כמו התמ"ת ומשרד הבריאות. עם סיום הלימודים מוענקת לכל בוגר תעודת סיווג מקצועית ממשלתית.

תחומי הלימוד