מחשבים

בית הספר למחשבים וטכנולוגיה

תעשיית ההיי-טק הישראלית ממוצבת בחזית הטכנולוגיה העולמית. חברות היי-טק ותיקות לצד עשרות סטרט-אפים מתקדמים הנפתחים מידי שנה, הפכו את ישראל לחממה טכנולוגית מובילה בכל קנה מידה.

בית הספר למחשבים וטכנולוגיה של המכללה למינהל צבר מוניטין רב כאחד המוסדות הוותיקים והמובילים בארץ להוראת מחשבים ולהכשרת מתכנתים ומינהלי תקשורת.
מאות מבוגרי בית הספר מאיישים עמדות בכירות בתחום ההייטק בארגונים גדולים, בחברות סטארט-אפ ובבתי תוכנה עסקיים.

בית הספר למחשבים וטכנולוגיה

ההייטק מתחיל בלימודים

תכנית הלימודים של המכללה למינהל נבנתה לאור ניסיונם הרב של סגל המרצים ומתוך הבנה מעמיקה של עולם ההיי-טק והמחשבים. הלימוד בבית הספר משלב מגוון קורסים הנלמדים תחת פיקוח התמ"ת* ומקנים לבוגרים תעודה ממשלתית לסיווג מקצועי.
איכות הלימודים הגבוהה בתחום המחשבים והטכנולוגיה הביאה את חברת Prometric, המובילה בעולם בבחינות הערכה טכנולוגיות, להסמיך את המכללה למינהל כמרכז בחינות בינלאומי מורשה.

הכשרה בינלאומית

בית הספר מציג מסלולי לימוד ייחודיים לתעודות בינלאומיות של החברות המובילות בעולם בתחום המחשבים והתוכנה:Microsoft, Cisco, Oracle, Sun .

ציוד מתקדם

המכללה למינהל מעניקה לסטודנטים את כל הכלים המקצועיים ליצירת סביבה אקדמית מובילה, בעזרת מעבדות מחשבים משוכללות ועזרי הלימוד המתקדמים ביותר.

מיטב המרצים

כל הקורסים במקצועות הלימוד השונים מועברים על ידי צוות הוראה מובחר המשלב ידע נרחב, ניסיון עשיר בשטח ויכולות גבוהות של הוראה והדרכה.

תחומי הלימוד