חשמל

בית הספר למקצועות החשמל

החשמל, שהפך במהלך השנים ממוצר מותרות למוצר בסיס, הוא הדלק שמניע את הבית, המשרד והתעשייה בעידן המודרני, ולכן, מביא בכל שנה לדרישה הולכת וגדלה לבעלי מקצוע איכותיים בתחום.

בית הספר למקצועות החשמל של המכללה למינהל הפך במרוצת השנים למוסד המוביל בישראל בתחום ההכשרה הטכנולוגית של מקצועות החשמל. מאות בוגרים של בית הספר השתלבו כחשמלאים מובילים במפעלי תעשייה, בחברות פרטיות, כאנשי מקצוע פרטיים ובמגוון תפקידים בחברת החשמל.

חשמלאי מוסמך

לימודי חשמל מקצועיים 

מסלולי הלימוד בבית הספר שמים דגש רב על היכרות מעמיקה עם יסודות המקצוע לצד הכשרה מקצועית רחבה הכוללת לימוד של התקנת תשתיות חשמל פשוטות ומורכבות ותחזוקתן של מערכות החשמל השונות.

הסמכה מקצועית 

עם סיום הלימודים מקבלים בוגרי בית הספר למקצועות החשמל רישיון חשמלאי מוסמך, תעודת גמר וסיווג מקצועי בפיקוח משרד הכלכלה ותעודת סיום קורס בקרים מתוכנתים.

לימודים עדכניים 

בית הספר מקפיד לעדכן מידי שנה את תוכניות הלימודים על-פי הפיתוחים הטכנולוגים האחרונים בתחום ועל-סמך דרישות שוק העבודה ומעניק לתלמידים סביבה לימודית מתקדמת הכוללת חדרי מחשב חדישים ומעבדות משוכללות.

סגל הוראה מנוסה 

התלמידים בבית הספר למקצועות החשמל נהנים מצוות הוראה איכותי הכולל מרצים נבחרים בעלי ידע רב וניסיון מעשי בתחומי החשמל והבקרים המתוכנתים.

קפיצת מדרגה להנדסאי

למכללה למינהל מסלול לימודי הנדסאי חשמל ייחודי, איכותי ומתקדם. אם התחום מעניין אותך כדאי שתתעניין במסלול זה.

תחומי הלימוד