בית הספר הארצי להנדסאים

לפתח קריירה בעולם התעשיה והטכנולוגיה

בעולם שבו הקדמה היא שם המשחק והמרוץ אחרי פריצת הדרך הטכנולוגית הבאה קשה ותובעני מתמיד, הדרישה לאנשי הנדסה איכותיים מעולם לא הייתה גבוהה יותר.
רשת בית הספר הארצי להנדסאים של המכללה למינהל היא מהגדולות, מהוותיקות ומהמובילות בישראל. אלפים מבוגרי הרשת פיתחו קריירה מרשימה בעולם התעשייה, ההייטק והטכנולוגיה במגזר העסקי ורבים נוספים ממשיכים בלימודיהם לתארים מתקדמים.

 

בראש חזית הטכנולוגיה

בית הספר להנדסאים של המכללה למינהל מציג מסלולי לימוד עשירים ומגוונים במבחר תחומים הנדסיים. כל המסלולים זוכים לפיקוח צמוד של מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית) המבטיח לכל סטודנט לימודים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

תוכנית לימודים עדכנית 

תוכניות הלימודים של המכללה למינהל מתעדכנות מידי שנה ומותאמות לדרישות הדינמיות של שוק העבודה. התוכנית מעניקה לכל בוגר את הידע, המיומנות והכלים להשתלב בחברות ההנדסיות המובילות, שמתמודדות בשווקים התחרותיים של המאה עשרים ואחת .

צוות הוראה איכותי 

צוות ההוראה של המכללה למינהל כולל מרצים נבחרים בעלי ידע רב וניסיון מעשי בתחומי ההנדסה השונים. איכות הסגל מאפשרת לבית הספר להגיע להישגים לימודיים מרשימים ולשמור לאורך השנים על רמת הכשרה גבוהה לכל סטודנט.

שעות לימוד גמישות 

בית הספר ללימודי הנדסאים של המכללה למינהל מציע שני מסלולי לימוד במגוון מגמות הנדסיות. הסטודנטים יכולים לבחור לנוחיותם במסלול לימודי בוקר מרוכז או במסלול משולב של לימודי ערב ויום שישי.

הטבה לחיילים

חיילים משוחררים זכאים להנחה של 90% מגובה שכר הלימוד (בכפוף להנחיות מה"ט).

כמו כן באפשרותם של חיילים משוחררים לממן את הלימודים ע"ח הפיקדון (במגוון קורסים).

באילו שלוחות קיימים לימודי הנדסאים?

 

שאלות ותשובות

תחומי הלימוד