• גודל גופן מוגדל
  • גודל גופן בינוני
  • גודל גופן רגיל
  • קונטרסט ברירת מחדל
  • קונטרסט עדין
  • קונטרסט גבוה
*5030

בית הספר למקצועות החשמל

להיות בעל מקצוע בעולם התעשייה והחשמל

טופס יצירת קשר
שם פרטי *
שם משפחה *
טלפון *
דוא"ל *
 אני מאשר קבלת דואר פרסומי מהמכללה למנהל
* שדות חובה

בית הספר לחשמל

החשמל, שהפך במהלך השנים ממוצר מותרות למוצר בסיס, הוא הדלק שמניע את הבית, המשרד והתעשייה בעידן המודרני, ולכן, מביא בכל שנה לדרישה הולכת וגדלה לבעלי מקצוע איכותיים בתחום.
בית הספר למקצועות החשמל של המכללה למינהל הפך במרוצת השנים למוסד המוביל בישראל בתחום ההכשרה הטכנולוגית של מקצועות החשמל. מאות בוגרים של בית הספר השתלבו כחשמלאים מובילים במפעלי תעשייה, בחברות פרטיות, כאנשי מקצוע פרטיים ובמגוון תפקידים בחברת החשמל.

לימודי חשמל מקצועיים
מסלולי הלימוד בבית הספר שמים דגש רב על היכרות מעמיקה עם יסודות המקצוע לצד הכשרה מקצועית רחבה הכוללת לימוד של התקנת תשתיות חשמל פשוטות ומורכבות ותחזוקתן של מערכות החשמל השונות.

הסמכה מקצועית – עם סיום הלימודים מקבלים בוגרי בית הספר למקצועות החשמל רישיון חשמלאי מוסמך, תעודת גמר וסיווג מקצועי בפיקוח משרד הכלכלה ותעודת סיום קורס בקרים מתוכנתים.

לימודים עדכניים - בית הספר מקפיד לעדכן מידי שנה את תוכניות הלימודים על-פי הפיתוחים הטכנולוגים האחרונים בתחום ועל-סמך דרישות שוק העבודה ומעניק לתלמידים סביבה לימודית מתקדמת הכוללת חדרי מחשב חדישים ומעבדות משוכללות.

סגל הוראה מנוסה – התלמידים בבית הספר למקצועות החשמל נהנים מצוות הוראה איכותי הכולל מרצים נבחרים בעלי ידע רב וניסיון מעשי בתחומי החשמל והבקרים המתוכנתים.

מסלולי הלימוד וההכשרה המקצועיים בבית הספר לחשמל: