• גודל גופן מוגדל
  • גודל גופן בינוני
  • גודל גופן רגיל
  • קונטרסט ברירת מחדל
  • קונטרסט עדין
  • קונטרסט גבוה
*5030
דבר המנכ"ל – רו"ח רוני דיוה

צור קשר

מען: החשמל 18 תל אביב
מיקוד: 65117
*טלפון: 5030
פקס: 073-2481185
מייל: info@college.org.il

דבר המנכ"ל – רו"ח רוני דיוה

המכללה למנהל, היא חזון שהפך למציאות.
במשך למעלה מ 60 שנה, למדו במכללה למנהל כ- מיליון סטודנטים ובוגרים. פה הם רכשו השכלה אך חשוב מזה – רכשו מקצוע לחיים ויתרון משמעותי בשוק העבודה.

חזון המכללה למנהל משלב בסינטזה ייחודית את לימודי הבסיס התיאורטיים במגוון רחב של מקצועות, לצד כלים פרקטיים ומעשיים. אלו מעניקים בסופו של יום, את האפשרות להחזיק במקצוע מבוקש בשוק ולהתפרנס ברווחה ובכבוד.

המכללה למנהל מיסודה של הסתדרות המעוף, היא אחד ממוסדות ההשכלה הגדולים והמבוססים בישראל והינה ארגון רב תחומי המורכב מרשת מכללות ללימודי תעודה חוץ אקדמיים, לימודי סיווג מקצועי ורשת בתי ספר להנדסאים הפועלים במקביל, ב 11 אתרים שונים בפריסה ארצית החל מחיפה בצפון ועד אילת בדרום.

אתרים אלו מותאמים לסביבה לימודית מהנה ומחבקת לסטודנט וכוללת מחשוב מתקדם עם תשתית נוחה ומכוונת למידה. דגש משמעותי מעניק הצוות הלימודי והמנהלי ליחס אישי לכל סטודנט המבנה פתרונות ייחודיים וגמישות מירבית לרווחת הלומדים.

צוות המכללה למנהל כולל למעלה מ - 1000 מורים ומרצים מומחים בתחומם ולא פחות חשוב מכך, ניסיון מקצועי עשיר אשר מסייע בתהליך הלמידה וההתמודדות העתידית עם האתגרים שבעולם האמיתי.

במכללה למנהל נושבת כל העת רוח של התחדשות וקידמה שאינה מאפשרת לנו לשקוט ולו לרגע על השמרים. צוות הפיתוח של המכללה למנהל קשוב ומחובר לעולם העסקי בישראל ומציג פתרונות מקצועיים והכשרות מגוונות בשפע עצום של תחומים, בהתאם להתקדמות הטכנולוגיה ולאתגרים המקצועיים של העשור השני במאה ה -21.

המכללה למנהל תמשיך לחפש תחומים חדשים, קורסים מרתקים ומעשירים ותמשיך להעניק את כל התנאים הנדרשים - כדי שבוגריה ימשיכו להוביל את המשק הישראלי.

נושאי תפקידים המכללה למינהל