לימודי חשבונאות במכללה למינהל – ללמוד במכללה המובילה בעולם החשבונאות

לימודי חשבונאות במכללה למינהל – ללמוד במכללה המובילה בעולם החשבונאות

בעולם בו מינהלי חשבונות, חשבי שכר ובודקי שכר הפכו לתפקידי מפתח הכרחיים בכל ארגון או חברה עסקית, מה הפלא שהביקוש לבוגרים איכותיים רק ממשיך לגדול? בואו לקרוא על כל מסלולי הלימוד בבית הספר לחשבונאות של המכללה למינהל שייפתחו לכם את הדלת לעולם הפיננסי

תשכחו מכל מה ששמעתם על לימודי חשבונאות. רבים אומרים שמדובר בתחום אפור ולא אטרקטיבי ומחפשים לימודים שמבטיחים הרבה אבל לא באמת מקיימים. אבל האמת שונה לגמרי. כניסתן של טכנולוגיות מתקדמות וכלים ממוחשבים הובילה למהפכה של ממש בתחום.

לא עוד פקידים שיושבים מול ערימת קלסרים וניירת שלא נגמרת אלא אנשי מקצוע שהופכים בהדרגה לאנשים הכי חשובים בכל ארגון. וזה עוד לפני שדיברנו על הביקוש הבלתי נגמר לבוגרי מגמות החשבונאות שרק הולך וגדל. אפור אמרתם? תחשבו שוב…

תחשבו על זה רגע. אתם מכירים ארגון, גוף עסקי או חברה שלא צריכים מישהו שיהיה אחראי לניהול החשבונות שלהם? התשובה ברורה והאמת היא, שזו אפילו לא אפשרות שעומדת לבחירה. כל גוף עסקי חייב בשירותי ניהול חשבונות כדי להתנהל נכון מבחינה כספית וחוקית והנהנים העיקריים מכך הם בוגרי מגמות החשבונאות, סטודנטים שנמצאים בשלבי ההכשרה, כי הביקוש לבוגרי מגמות החשבונאות רק ימשיך וייגדל.

אם גם אתם מחפשים מקצוע שיבטיח לכם קריירה מבטיחה בעולם הפיננסי אתם במקום הנכון. בואו לשמוע על מגוון אפשרויות הלימוד שמחכות לכם בבית הספר לחשבונאות ולימודי הנהלת חשבונאות של המכללה למינהל שמאפשרת לסטודנטים ליהנות ממסלול ההכשרה הוותיק, המקצועי והמגוון ביותר בישראל למגמות החשבונאות ופותח בפניהם את הדלת לעולם הפיננסי.

  • הנה"ח סוג 1+2 – קורס הכניסה לעולם הנהלת החשבונות. במהלך הלימודים יירכשו הסטודנטים את כל הכלים הבסיסיים הנחוצים ויוכשרו כמינהלי חשבונות שיוכלו להשתלב כבר ביום הראשון שלאחר סיום הקורס בגופים עסקיים וחברות מובילות.
  • הנה"ח סוג 3 – מינהלי חשבונות שעברו את קורס הבסיס ומעוניינים להמשיך להתפתח ולסלול את הדרך לקידום מקצועי, שיבוא ליד ביטוי גם בעלייה בתלוש המשכורת, יוכלו לרכוש ידע מקצועי נוסף שיקנה להם יתרון משמעותי להמשך הקריירה.
  • חשב שכיר בכיר – קורס זה אמנם מתאים לבעלי ניסיון בתחום החשבונאות אך גם אם אין לכם רקע בתחום ואתם מעוניינים להיכנס אליו, זה המקום בשבילכם. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בכל ארגון או חברה עסקית ויהיו אחראים על כל ענייני השכר הארגוניים, החל מהתעסקות בנושאי שכר העובדים ועד להגשה וטיפול בנושאי מס הכנסה.
  • בודק שכר מוסמך – קורס המשך המיועד לבוגרי קורס חשבי שכר בכירים, יועצי מס ורואי חשבון ומכשיר אותם לפקח על תנאי ההעסקה של עובדי הארגון ולוודא שהם זוכים לכל הזכויות והתנאים שמגיעים להם לפי חוק. בוגרי הקורס יזכו לתעודת בודק שכר מוסמך ורישיון בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה ותעודת גמר מהמכללה למינהל.

 

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה בעיצומה, הזדרזו והבטיחו מקומכם!
לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו *5030 – המכללה למינהל.