פיתוח אפליקציות בסביבת AI

פיתוח אפליקציות בסביבת AI

פיתוח אפליקציות בסביבת AI

כולנו שמענו על הבינה המלאכותית, המהווה אחת המהפכות הטכנולוגיות המרעננות ביותר בימינו. ברור שכיום, כדי להיות מפתח אפליקציות שמוכן לעולם המחר, חשוב ללמוד בקורס מפתחי אפליקציות משתלם הכולל בתכנית הלימודים פיתוח עם כלים של AI. מה זה אומר בדיוק?

לחבור להצלחה עולמית, בכל תחום

עולם ההייטק הוא חוד החנית של חדשנות, יזמות והזדמנויות עסקיות בישראל ובעולם המערבי. לצד הנדסאי תוכנה משתלבים מפתחי אפליקציות בעולם המבטיח הזה. אפליקציות נוגעות לעולמות תוכן מגוונים ובלתי מוגבלים: בריאות, חברה, כלכלה, חקלאות, משפחה, חוק ומשפט, בידור, פוליטיקה, ועוד… האפשרויות הרבות הללו מושגות באמצעות לימודים קצרים יחסית, המכשירים את הלומד במסגרת קורס מפתחי אפליקציות, כמו זה שמוצע במכללה למנהל.

מה לומדים בקורס מפתחי אפליקציות?

בדומה להכשרה כהנדסאי תוכנה, גם בקורס זה מלמדים המומחים של המכללה למנהל את כל השלבים הנדרשים לפיתוח, באופן מקיף ומעמיק שמכוון לשיא החדשנות.

 

מפתחי אפליקציות MCPD

 

השלבים הללו כוללים:

  • איתור של חסר או אפשרות ייעול – הצורך באפליקציה נגזר מחסר כלשהו או מאפשרות חדשה לייעל ולהיטיב משהו שכבר קיים.
  • בדיקת היתכנות ועריכת מחקר לגבי שוק המשתמשים הפוטנציאלי, גודל השוק, התחרות והסיכונים
  • איפיון האפליקציה, הכולל את הגדרת הפונקציות השונות, מדדי ביצוע ויכולת האינטגרציה ביניהם. בסיום האיפיון מתקבלות סקיצות ראשוניות של האפליקציה
  • פיתוח או בחירה של אלגוריתמים – כאן נכנס ה-AI לתמונה: האלגוריתמים של AI מבוססים על טכניקות שונות של למידה ועיבוד שפה, יש לבחור טכניקה מתאימה או לשלב בין מספר טכניקות
  • שילוב המודלים עם ממשקי המשתמש הרלוונטיים
  • בדיקת איכות
  • העלאה לחנות האפליקציות והמתנה לאישור… לאחריו האפליקציה הופכת זמינה וכל משתמש יכול להוריד אותה
  • תחזוקה שוטפת, עדכונים ושיפורים, כי אף פעם לא מפסיקים להתקדם

 

פיתוח אפליקציות – לימודים משתלמים לעיסוק משתלם

בשנים האחרונות יותר ויותר צעירים (וצעירים ברוחם!) בוחרים ללמוד קורס מפתחי אפליקציות במכללה למינהל. מדוע?

כי מדובר בהכשרה מקיפה ומעמיקה אבל קצרה, יחסית לזו של הנדסאי תוכנה; וההיצע הגדול של עיסוק בתחום מאפשר תוך זמן קצר להשתלב בעולם הייטק, על תנאי השכר האטרקטיביים שמאפיינים אותו. בנוסף, זהו עיסוק מרתק ומספק, וכפי שציינו הוא נוגע לעולמות תוכן שונים כך שכל אחד יכול למצוא את התחום שמעניין אותו. סטארטאפים שונים מאפשרים זינוק מקצועי והבטחה כלכלית תוך זמן קצר.

 

סטארטאפים מובילים בעולם נעזרים בכלים של AI במגוון התחומים שבהם מפתחים אפליקציות.

פיתוח מונחה AI

כמכללה הגדולה בארץ, המכללה למנהל קנתה לה מוניטין של מצוינות בתחומים רבים, כשבניהם בולט תחום ההייטק. סגל המרצים של המכללה שם את הדגש על כלים חדשניים וחשיבה פורצת דרך. לכן היא מדגישה את הפיתוח בסביבת AI, המאפשרת את הכלים המתקדמים ביותר בתחום, שהולכים וכובשים את עולם ההייטק.