חדשני, טכנולוגי ומתקדם – תכירו את עולם החשבונאות של שנות האלפיים

חדשני, טכנולוגי ומתקדם – תכירו את עולם החשבונאות של שנות האלפיים

מסלולי הלימודים הופכים טכנולוגיים ומתקדמים מאי פעם ותנאי העסקה רק ממשיכים להשתפר, מה הפלא שתחום החשבונאות הפך לכל כך אטרקטיבי?

לא סתם הפכו בשנים האחרונות לימודי החשבונאות למבוקשים במיוחד. בעולם שבו כסף וכלכלה הם הכוח המניע החזק ביותר והשוק העסקי מדבר במספרים, אין אף גוף עסקי, ציבורי או חברתי שיכולים להרשות לעצמם לוותר על אנשי חשבונות וכספים לא פחות ממעולים שיהיו אחראים על ההתנהלות הפיננסית מול העובדים, הבנקים ורשויות המס. אלא שהביקוש הגבוה לבדו עדיין לא הספיק כדי לשנות את התדמית והתפיסה הציבורית על עולם החשבונאות והמספרים.

למי קראתם אפור ומשעמם?

למרות דרישת השוק והעובדה שמנהלי החשבונות, חשבי השכר, יועצי מס ובודקי שכר נהנים מעמדות מפתח ארגוניות ותנאי העסקה נאים, מקצועות, רבים עדיין נשענים על הדימוי של מנהלי החשבונות שיושבים סביב שולחן עמוס בקלסרים וניירת שלא נגמרת אבל מציאות שונה בתכלית. אלא שבעשור האחרון וכמעט מתחת לרדאר עבר עולם החשבונאות מהפכה טכנולוגית ודיגיטלית של ממש.

את הדפדפות הישנות החליפו תוכנות מחשב מתקדמות לניהול חשבונות וחישובי שכר. אל אלו התווספו כלים טכנולוגיים מתקדמים מתחום איסוף הנתונים והביג דאטה והאוטומציה שהפכו את כל תהליך העבודה לממוחשב ואוטומטי ולצד כלים טכנולוגיים מקצועיים נוספים הפכו את עולם החשבונאות לחדשני ומתקדם.

מגוון מסלולי לימודי אטרקטיביים ואפיקי התפתחות מקצועי

בנוסף, ההתפתחויות שעובר עולם החשבונאות והעולם העסקי הביאו להופעתם של מקצועות לימוד נוספים בתחום. רק בשנים האחרונות נפתח מסלול הלימודים לבודקי שכר בהוראת משרד הכלכלה ויצר אפשרות פיתוח מקצועי נוספת, שהצטרפו לאפיקי לימודי המשך שמאפשרים לעוסקים בתחום לצמוח, להתפתח ולהשתדרג. בין היתר תוכלו ללמוד במכללות המובילות בתחום את המסלולים ההבאים:

 • הנה"ח סוג 1+2
  קורס הכניסה לעולם הנהלת החשבונות. בקורס רוכשים הסטודנטים את הכלים הבסיסיים הנחוצים ויוכשרו כמנהלי חשבונות שיוכלו להשתלב כבר ביום הראשון שלאחר סיום הקורס בגופים עסקיים וחברות מובילות.
 • הנה"ח סוג 3
  מיועד למנהלי חשבונות שעברו את קורס הבסיס ומעוניינים להמשיך להתפתח ולרכוש ידע מקצועי נוסף שיקנה להם יתרון משמעותי להמשך הקריירה.
 • חשב שכיר בכיר
  קורס זה מתאים לבעלי ניסיון בתחום החשבונאות אך גם אם אין לכם רקע בתחום ואתם מעוניינים להיכנס אליו, זה המקום בשבילכם. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בכל ארגון או חברה עסקית ויהיו אחראים על כל ענייני השכר הארגוניים.
 • בודק שכר מוסמך
  קורס המשך המיועד לבוגרי קורס חשבי שכר בכירים, יועצי מס ורואי חשבון ומכשיר אותם לפקח על תנאי ההעסקה של עובדי הארגון ולוודא שהם זוכים לכל הזכויות והתנאים שמגיעים להם לפי חוק.
 • קורס ייעוץ מס
  קורס המכשיר יועצי מס שיהיו אחראים על כל נושא המיסוי בארגון ועל כל הכרוך בתחום המס בארגון כולל אחריות על כלל הבירוקרטיה הכרוכה בכך כול הדו"חות, הנהלים והטפסים השונים

 

ללמוד במכללה המובילה והמקצועית בתחום החשבונאות

את לימודי החשבונאות תוכלו למצוא במכללות רבות ומשונות ברחבי הארץ אבל כשמדובר בקריירה שלכם אל תתפשרו על הטוב והמקצועי ביותר. מסלולי הלימודים המגוונים והחדשניים, המועברים על ידי המרצים המובילים מחכים לכם בבית הספר לחשבונאות של המכללה למינהל, המכללה המובילה, המקצועית והוותיקה בישראל. ההרשמה נמצאת בעיצומה. אל תפספסו הזדמנות להצטרף למאות אלפי בוגרים  שעברו במסלול ההכשרה הוותיק, המקצועי והמגוון ביותר וסללו לעצמם את הדרך לשוק העבודה.

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו *5030 – המכללה למינהל.