לתכנן ולעצב את תנופת הבנייה הישראלית

לתכנן ולעצב את תנופת הבנייה הישראלית

בעשור האחרון חווה ישראל תנופת בנייה שמייצרת עוד ועוד דרישה לעובדים מיומנים.

בואו לגלות איך אתם יכולים לנצל את ההזדמנות ולבנות לעצמכם קריירה מבטיחה בענף שלא מפסיק לגדול.

תנופת הפיתוח וההתחדשות העירונית שעוברות ערים רבות בישראל לא נעצרת לרגע. מדי יום מופיעים להם עוד מבני מגורים ובנייני משרדים שדורשים עוד ועוד אנשי תכנון, עיצוב ומינהלי עבודה שיובילו את הפרויקטים הרבים שצצים ברחבי הארץ. בעבר, כדי להשתלב בענף הבנייה והעיצוב סטודנטים היו צריכים לבלות שנים ארוכות מאחורי ספסלי הלימודים אלא שמגמות הנדסאי בניין והנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים של המכללה למינהל יסללו עבורכם במהרה את הדרך לענפים היוקרתיים שמשוועים לכוח אדם איכותי.

להוביל ולתכנן את מהפכת הבנייה

נתחיל מהשורה התחתונה. תוך שנתיים מתחילת הלימודים בוגרי מגמת הנדסאי בניין של המכללה למינהל יוכלו להשתלב כמינהלי עבודה של אתרי בנייה, יהיו זכאים להגיש תכניות מבנים לאישור ואפילו יזכו לקבל זכות חתימה על תכנון מבנים עד לגובה של ארבע קומות. גם המשך הקריירה של הנדסאי הבניין נראה מבטיח. אם בעבר נהוג היה לחשוב שהתואר האקדמי הוא זה שקובע, הרי שכיום המצב שונה בתכלית. הנדסאים רבים משתלבים בתפקידי מפתח, מינהלים צוותים וכמובן נהנים ממשכורות מתגמלות וזאת הודות להכשרה היסודית והמגוונת לה הם זוכים. כדי לאפשר לסטודנטים לפתח קריירה מקצועית במגמה שבאמת מרתקת אותם, יכולים הסטודנטים לבחור בין שתי מגמות משנה:

  • תכנון מבנים: בוגרי המגמה יעברו התמחות מקצועית בתכנון מגוון מבנים, החל מדירות מגורים ועד לבנייני מגורים ואפילו גשרים ואולמות.
  • ניהול הבנייה: במגמה זו מתמקדים הסטודנטים בתחומי הניהול שכוללים תכנון וניהול אתרי בנייה ורוכשים כלים נוספים מתחום הכלכלה שקשורים לעולמות הניהול העסקי.

 

לעצב את בנייני היוקרה של ישראל

אם אתם בעלי יצירתיות מפותחת וגם חיבה לטכנולוגיה והנדסה, אתם במקום הנכון! בדיוק כמו שהנדסאי הבניין נהנים מביקוש רב, כך גם האדריכלים ומעצבי הפנים שבלעדיהם שום מבנה לא באמת שלם נהנים מפריחה מקצועית. בעוד הנדסאי הבניין אחראים על תכנון הקמת הבניין, האדריכלים ומעצבי הפנים נותנים למבנה צבע, צורה וסטייל ייחודי. הם אלו שקובעים איך באמת ייראה המבנה ומוסיפים לחלל או למבנה את הטאץ' העיצובי שהופך אותו ללא פחות ממושלם וכמובן שהם גם מתוגמלים בהתאם.

להתחיל ללמוד בלי לבזבז חודשים על לימודי פסיכומטרי

אחד הדברים שהפכו את מגמות הנדסאי בניין והנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים לכל כך מבוקשות הוא תנאי הקבלה הנוחים שמאפשרים לכל אחד ואחת לרכוש מקצוע מבוקש. במקום להשקיע חודשים בלימודי פסיכומטרי והשלמת בגרויות במגמות פיזיקה ומתמטיקה, יכולים הסטודנטים להתקבל לכל אחד מהמסלולים על ידי הצגת תעודת בגרות מלאה או ציון חיובי ב-3 מבחני בגרות בלבד, בעלי תעודת סיום של המכינה הטכנולוגית או קדם אקדמית. בני 35 יזדקקו לתעודת 12 שנות לימוד + מכינת ריענון במתמטיקה.  ואם כל זה לא מספיק, אז חיילים משוחררים ייהנו מ-100% מימון עבור שכר הלימוד (וזה אפילו לא על חשבון הפיקדון!) בהתאם לנהלי מה"ט והקרן להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון. למסיימים את הלימודים בהצלחה תוענק דיפלומת הנדסאי בניין/הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים מטעם מה"ט (המרכז להכשרה טכנולוגית) והמכללה למינהל.

 

 

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה בעיצומה, הזדרזו והבטיחו את מקומכם עוד היום!

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו *5030 – המכללה למינהל.