לימודים או קריירה? למה לא גם וגם!

לימודים או קריירה? למה לא גם וגם!

מי אמר שבשביל להתחיל ללמוד צריך לעזוב את העבודה ולפנות את כל היום. מסלולי הלימודים של המכללה למינהל הנערכים בשעות הערב ובימי שישי מאפשרים לכם לעשות גם וגם וגם! בואו לקרוא על כל היתרונות של מסלולי הלימודים שאפשרו לישראלים רבים לרכוש מקצוע מבוקש

עבור ישראלים רבים החלום לרכוש מקצוע מבוקש בספסלי המכללות המובילות בישראל היה עד לפני מס' שנים כמעט בלתי אפשרי. העובדה שמוסדות הלימודים אפשרו ללמוד רק בשעות הבוקר אילצה את מי שמעוניין לרכוש השכלה ומקצוע לחיים להכריע בין הצורך להתפרנס ולפתח קריירה לבין האפשרות ללמוד ולרכוש מקצוע לחיים או להמשיך להתפתח. אין ספק שמדובר בדילמה גדולה ועוד לא דיברנו על הורים לילדים קטנים ואנשי משפחה או סתם כאלו שלא מתפקדים טוב בבוקר… בקיצור, מזל שבשלוחות המכללה למינהל כבר לא צריך לבחור!

לעבוד במהלך היום ולרכוש מקצוע בערב

רבים כבר השכילו לזהות את היתרונות המשמעותיים הטמונים בלימודי ערב ולא לחינם הם הפכו מבוקשים במיוחד. בראש ובראשונה ניתן לציין את האפשרות להמשיך בשגרת החיים התקינה ולהתפרנס במהלך היום וללמוד בערב. זה לא סוד שיקר לחיות בישראל ומעטים האנשים שיש להם את הפריבילגיה לבלות שנים סביב שולחן הלימודים מבלי לייצר הכנסה כלשהי. הלימודים במסלול ערב תוכננו כך שיתחילו מיד בתום יום העבודה כך שלאורך כל הלימודים לא תחוו פגיעה בפרנסה.

בנוסף, האפשרות ללמוד בשעות ערב ובימי שישי מאפשרת גם לבעלי קריירה להמשיך לצמוח ולהתפתח ולשדרג את הקריירה שלהם. מקצועות רבים מצריכים כיום עוד ועוד תעודות וקורסי השלמה או העשרה על מנת להתקדם ועבור אלו שכבר בנו לעצמם קריירה לימודי ערב הם האופציה היחידה. חשוב להבין שכל לימודי המשך שכאלו מגולמים בסופו של דבר בתוספות שכר בגובה אלפי שקלים ולא פעם הקידום המקצועי תלוי בלימודים אלו המתאפשרים אך ורק לנוכח האפשרות ללמוד במסלולי ערב.

לא טיפוסים של בוקר? לימודי ערב בדיוק בשבילכם!

לבסוף,  הורגלנו כבר כילדים שהלימודים מתקיימים מוקדם בבוקר. כך היה מאז ומעולם אלא שבכלל לא בטוח שזה הזמן האידאלי עבור סטודנטים רבים ללמידה ואנחנו יכולים לומר לכם שלא פעם דווקא ההפך הוא הנכון. הרי לכולנו יש חברים שהם "לא אנשים של בוקר", כאלו שמתקשים להתעורר או להיות ערניים בשעות הבוקר. עבורם, לימודי ערב יהיו אפקטיביים ויעילים הרבה יותר כפי שהראו מחקרים רבים שבחנו את הסוגייה וגילו שאכן כך. עבור לא מעט מאיתנו למידה בשעות הבוקר כלל איננה יעילה לנוכח הקושי הגדול להתרכז, לקלוט ולעבד כמויות גדולות של מידע הנדרשת מהסטודנטים.

מאז ומעולם התמקדו במכללה למינהל, המכללה המקצועית הוותיקה בישראל בהנגשת השכלה מקצועית ואיכותית לקהל רחב ככל האפשר. מי שיבקר בשלוחות המכללה למינהל ברחבי הארץ יגלה שאת מגוון המקצועות המבוקשים שעומדים לבחירת הסטודנטים ניתן ללמוד גם בשעות הערב ואחר הצהריים ואפילו בימי שישי בלבד. חשוב לציין שכל מסלולי לימודי הערב מתקיימים גם במסלולי יום, כך שכל האופציות פרוסות בפני הסטודנטים של המכללה למינהל שנהנים מגמישות מקסימלית ומהאפשרות לרכוש מקצוע מבוקש מבלי לפגוע בשגרת חייהם.

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה כבר נמצאת בעיצומה, הזדרזו והבטיחו את מקומכם עוד היום!

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו *5030 – המכללה למינהל.