הדרך לתעשיית ההיי טק מתחילה במסלול ללימודי הנדסאי תוכנה

הדרך לתעשיית ההיי טק מתחילה במסלול ללימודי הנדסאי תוכנה

מאחורי כל אפליקציה, אתר או מערכת טכנולוגית מתחבאות מאות ואפילו לפי שורות קוד שנכתבו על ידי הנדסאי תוכנה מיומנים. בואו להכיר את השפות המבוקשות והנפוצות ביותר שיסייעו לכם להשתלב בהצלחה ובמהרה בתעשייה הכי חמה שיש!

אם בעבר נהוג היה לומר שכל אמא שואפת שהבן שלה יהיה רופא הרי שלא יהיה מוגזם לומר שהמהפכה הטכנולוגית והדיגיטלית שאנחנו עדים לה בשנים האחרונות גרמה לכך שהיום ב-2020 אין אמא שלא חולמת שהבן שלה יהיה מתכנת. לכן ולאור הפריחה האדירה שחווה תעשיית ההיי טק הישראלית שבאה לידי ביטוי בשכר אטרקטיבי, תנאי ההעסקה מפנקים ואתגר מקצועי גדול כלל לא מפתיע שלימודי הנדסאי תוכנה הפכו למסלול המבוקש ביותר בשלוחות המכללה למינהל.

הלימודים במסלול דינמיים ומותאמים לשינויים התכופים שעובר התחום.

חשוב מכך, הם בעיקר מאפשרים לסטודנטים להתמודד כבר מהרגע הראשון עם האתגרים והמשימות שמחכות להם בחברות ההיי טק והטכנולוגיה המובילות שבהן הם ייקלטו בתום הלימודים. לאורך הלימודים לומדים הסטודנטים לבנות אתרי אינטרנט, עורכים היכרות עם מערכות ההפעלה המתקדמות ודרכי התקשורת ביניהן ומתנסים במגוון תכנים. אבל הבסיס של תעשיית ההיי טק והחלק המשמעותי ביותר בלימודי התוכנה מתחיל בשפות התכנות. השליטה בהן היא המפתח לקריירה מבטיחה בתעשייה הכי חמה שיש.

אלא שיש מגוון שפות תכנות. חלקן ישנות יותר ורלוונטיות פחות ואחרות חשובות במיוחד. במכללה למינהל שמים דגש רק על מה שחשוב באמת וכדי לסייע להתמקד ולהתפקס החלטנו לעשות לכם סדר ולהציג לכם את השפות המומלצות ביותר שעליכם להכיר.

  • פייתון (Python)

    זוהי ללא ספק אחת השפות הפופולריות והנפוצות ביותר בקרב מתכנתים וחברות ענק. מדובר בשפה הנחשבת פשוטה יחסית אבל כזו המאפשרת ליצור קודים מורכבים באופן קצר וברור והיא משמשת לפיתוח קוד ביישומים רבים, החל מרשתות אינטרנט, בינה מלאכותית, עיבוד נתונים ועוד.

  • ג'אווה (Java)

    מדובר בשפה נפוצה המתאימה ונגישה נוספת, המתאימה לכלל מערכות ההפעלה ומאפשרת בניית תכניות באופן ברור ופשוט ולכן מקנה לאלו השולטים בה יתרון משמעותי בשוק התעסוקה. ג'אווה מוכרת מאוד בשימוש הרב שנעשה בה לפיתוח אפליקציות היא יעילה במיוחד בעבודה עם מסדי נתונים ואף ביצירת גרפיקה.

  • שפת C

    שפה פופולורית ופשוטה נוספת המאפשרת מגוון שימושים כגון בניית מערכות, עבודה עם מסדי נתונים, גיימינג ועוד ולכן אהובה במיוחד על תעשיית ההייטק הישראלית. מדובר בשפת בסיס שמרבית מערכות ההפעלה נשענות עליה וחלקכם וודאי מכיר גם את C++ שהיא שפת הרחבה שלה.

בעולם דיגיטלי וטכנולוגי, בו הביקוש להנדסאי תוכנה מוכשרים הולך וגובר, כבר אין צורך ללמוד 4 שנים באוניברסיטה בשביל להשתלב בתעשיית ההייטק. במסלול ללימודי הנדסאי תוכנה של המכללה למינהל תוכלו ללמוד לעומק את שפות התכנות הרלוונטיות ביותר ולרכוש את כל הכלים הפרקטיים ביותר שיכינו אתכם לעבודה בחברות הטכנולוגיה המובילות. אחרי 4 סמסטרים במסלול יום ו-6 במסלול ערב, אותם יעבירו המרצים המובילים בתחום ובהם תבלו במעבדות מחשבים חדשניות ומאובזרות, תהיו מוכנים להתמודד עם כל אתגר ומשימה שתחכה לכם בשוק העבודה ותוכלו לתפוס את מקומכם במשרדים של חברות ההייטק והטכנולוגיה המובילות בישראל.

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה בעיצומה, הזדרזו והבטיחו את מקומכם עוד היום!
לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו *5030 – המכללה למינהל.