את הביקוש להנדסאי בניין גם הקורונה לא עצרה

את הביקוש להנדסאי בניין גם הקורונה לא עצרה

כשעובדים רבים נשארו בבתים הנדסאי בניין לא עצרו לרגע וכשהביקוש נשאר גבוה, השכר ממשיך לעלות ותנאי הקבלה ומסלולי הלימודים כל כך נוחים, אין לכם מה להתלבט. לימודי הנדסאי בניין היא הבחירה הקלה ביותר שאתם יכולים לעשות.

ענף הבנייה דווקא נהנה מתנופה

המעטים שהסתובבו ברחובות במהלך הסגר לא יכלו שלא לשים לב לכך שדווקא בימים בהם כולנו היינו סגורים בבתים ועסקים רבים נאלצו לעצור את עבודתם, ענף הבנייה דווקא נהנה מתנופה. זה לא סוד ששוק העבודה הישראלי חווה טלטלה משמעותית אבל בעוד עובדים רבים הוצאו לחל"ת ואף איבדו את מקום עבודתם, הנדסאי בניין ברחבי הארץ עבדו שעות נוספות במטרה לנצל את הרחובות הריקים להאצת עבודות הבנייה ולהביא לקידום משמעותי של פרויקטים רבים ברחבי הארץ.

זה הזמן ללימודי הנדסאי בניין במכללה למינהל!

נראה שנגיף הקורונה שינה והשפיע על המון דברים אבל תנופת הבנייה וההתחדשות העירונית, שכל כך מאפיינת את ישראל בשנים האחרונות, כאן כדי להישאר גם ב-2020 ואיתה גם הביקוש להנדסאי בניין מוכשרים. לכן דווקא עכשיו ויותר מתמיד, אל תהמרו על העתיד שלכם. זה הזמן לרכוש מקצוע עם ביקוש קשיח, אפיקי קידום מהירים ובעיקר מבלי לבזבז הון תועפות על לימודי פסיכומטרי, השלמת בגרויות ועוד – 4 שנות לימודים מלאות.

  • ביקוש גבוה ושכר שממשיך לעלות

    זה לא סוד שמדינת ישראל משוועת להנדסאים מוכשרים. נתונים שפורסמו על ידי הלמ"ס בתחילת השנה העלו כי למשק הישראלי חסרים כ-3,000 הנדסאים מדי חודש. וכשיש ביקוש גבוה גם השכר עולה וכך נהנים הנדסאי בניין בפרט והנדסאים בכלל משכר שנמצא בעלייה מתמדת בשנים האחרונות.

  • 4 סמסטרים בלבד

    זהו משך הזמן שתצטרכו כדי לקבל את תעודת ההנדסאי ולהשתלב בשוק העבודה. במילים אחרות, במקום לבזבז 4 שנות לימודים תובעניות מבלי לייצר במהלכן הכנסה משמעותית תוכלו בתוך שנתיים לסלו לעצמכם את הדרך קריירה מבטיחה.

  • תנאי קבלה נוחים

    כדי להתקבל ללימודי הנדסאי בניין לא תצטרכו "לשרוף" חודשים על בחינת הפסיכומטרי והשלמת בגרויות. אצלנו, כל מה שתצטרכו הוא תעודת בגרות מלאה או ציון חיובי ב-3 מבחני בגרות בלבד או תעודת סיום של המכינה הטכנולוגית או קדם אקדמית. בני 35 יזדקקו לתעודת 12 שנות לימוד + מכינת ריענון במתמטיקה. וזהו.

וזה לא הכל, כי כדי שהסטודנטים יוכלו להתמחות בדיוק במה שמעניין אותם באפשרותם לבחור בין מגמת תכנון מבנים, לניהול  ותכנון אתרי בנייה. כך, כל אחד יוכל כבר במהלך הלימודים להתמקצע רק במה שמעניין אותו לעשות וליהנות מההכנה הטובה ביותר לשוק העבודה.

נכון, 2020 הביאה הרבה חוסר וודאות

אבל מי שמסתובב ברחבי הערים שומע ורואה במו עיניו כי תנופת הבנייה ממשיכה במלוא המרץ. אתרי הבנייה האלו לא מפסיקים לייצר ביקוש להנדסאי בניין בתקופה שבה מאת אלפי ישראלים יושבים בבתים.  דווקא בתקופה כזו אסור לכם לבזבז זמן או כסף מיותרים. הביקוש להנדסאי בניין כאן כדי להישאר וזה הזמן שלכם להיות צעד אחד לפני כולם ופשוט לרכוש מקצוע מבוקש במכללה המובילה בארץ. למסיימים את הלימודים בהצלחה תוענק דיפלומת הנדסאי בניין/הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים מטעם מה"ט (המרכז להכשרה טכנולוגית) והמכללה למינהל.

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה בעיצומה, הזדרזו והבטיחו את מקומכם עוד היום!
לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו *5030 – המכללה למינהל.