דבר המנכ״ל

דבר המנכ"ל – רו"ח רוני דיוה

רוני דיוה מנכל המכללה למינהל

המכללה למינהל, היא חזון שהפך למציאות.
במשך למעלה מ 60 שנה, למדו במכללה למינהל כ- 700 אלף סטודנטים ובוגרים. פה הם רכשו השכלה אך חשוב מזה – רכשו מקצוע לחיים ויתרון משמעותי בשוק העבודה.

חזון המכללה למינהל משלב בסינטזה ייחודית את לימודי הבסיס התיאורטיים במגוון רחב של מקצועות, לצד כלים פרקטיים ומעשיים. אלו מעניקים בסופו של יום, את האפשרות להחזיק במקצוע מבוקש בשוק ולהתפרנס ברווחה ובכבוד.

המכללה למינהל מיסודה של הסתדרות המעוף, היא אחד ממוסדות ההשכלה הגדולים והמבוססים בישראל והינה ארגון רב תחומי המורכב מרשת מכללות ללימודי תעודה חוץ אקדמיים, לימודי סיווג מקצועי ורשת בתי ספר להנדסאים הפועלים במקביל, ב 16 אתרים שונים בפריסה ארצית החל מחיפה בצפון ועד אילת בדרום.

אתרים אלו מותאמים לסביבה לימודית מהנה ומחבקת לסטודנט וכוללת מחשוב מתקדם עם תשתית נוחה ומכוונת למידה. דגש משמעותי מעניק הצוות הלימודי והמינהלי ליחס אישי לכל סטודנט המבנה פתרונות ייחודיים וגמישות מירבית לרווחת הלומדים.

צוות המכללה למינהל כולל למעלה מ – 1000 מורים ומרצים מומחים בתחומם ולא פחות חשוב מכך, ניסיון מקצועי עשיר אשר מסייע בתהליך הלמידה וההתמודדות העתידית עם האתגרים שבעולם האמיתי.

במכללה למינהל נושבת כל העת רוח של התחדשות וקידמה שאינה מאפשרת לנו לשקוט ולו לרגע על השמרים. צוות הפיתוח של המכללה למינהל קשוב ומחובר לעולם העסקי בישראל ומציג פתרונות מקצועיים והכשרות מגוונות בשפע עצום של תחומים, בהתאם להתקדמות הטכנולוגיה ולאתגרים המקצועיים של העשור השני במאה ה -21.

המכללה למינהל תמשיך לחפש תחומים חדשים, קורסים מרתקים ומעשירים ותמשיך להעניק את כל התנאים הנדרשים – כדי שבוגריה ימשיכו להוביל את המשק הישראלי.