אודות

אודות המכללה למינהל

המכללה למינהל היא אחד ממוסדות הלימוד הבולטים והמוערכים בישראל, המתגאה
ב- 75 שנות פעילות חינוכית ענפה ובלמעלה מ- 1,000,000 בוגרים. 

שמירה קפדנית על איכות הלימודים, צוות מרצים מנוסה ושיטות לימוד מתקדמות הם המפתח להשתלבותם ולהצלחתם של כ-מיליון בוגרים של המכללה למינהל בחברות ובארגונים מובילים מהמגזר הציבורי והפרטי.
המכללה למינהל מציעה מניפה רחבה של מסלולי לימוד והכשרה המשלבים בתוכם גישה מעשית ומעניקה לתלמידיה מספר יתרונות מקצועיים בולטים: 

יתרון ההוראה

לרשותנו עומד צוות הוראה מוביל של למעלה מ-3,000 מורים ומרצים שנבחרו בקפידה לאורך השנים. הסגל המנוסה של המכללה למינהל אחראי על איכות הלימודים הגבוהה בכל מסלולי הלימוד ושם דגש על פיתוחו וקידומו האישי של כל תלמיד.

יתרון הניסיון

לאורך עשרות שנות לימוד פיתחנו שיטות הוראה מתקדמות שמעניקות לכל תלמיד את הכלים המקצועיים החיוניים מול הדרישות המקצועיות המחמירות ביותר של שוק העבודה.

יתרון המיקום

המכללה למינהל פועלת מחיפה ועד אילת ב-10 שלוחות ברחבי הארץ ומאפשרת לאלפי תלמידים בישראל לרכוש השכלה קרוב למקום מגוריהם.

יתרון המקצוענות

הלימודים בשלוחות המכללה למינהל מתנהלים בכיתות הדרכה מרווחות, ממוזגות ומצוידות במיטב אמצעי ההוראה והתצוגה. לרשות התלמידים עומדות מעבדות מחשבים משוכללות, רשתות תקשורת מתקדמות ולא פחות חשוב – שירותי מזון מעולים.

יתרון הפרקטיקה

מדיניות ההכשרה של המכללה למינהל מצטיינת בגישה יישומית, שמטרתה לספק לבוגריה כלים שימושיים ומיומנויות מעשיות. לשם כך, נעשה שימוש נרחב בניתוח אירועים, סדנאות מפעילות ופרויקטים רבים המאפשרים התנסות עצמאית לכל תלמיד.
מגוון מסלולי לימוד והכשרה מקצועית
המכללה למינהל מציעה מבחר מסלולי לימוד מתקדמים, מלימודים תיכוניים ועד לתארים אקדמיים בהנדסה ובניהול:

מסלול לימוד למקצועות ההנדסה

בתי הספר למהנדסים ולהנדסאים של המכללה למינהל פועלים באשדוד, ראשל"צ, חיפה, ירושלים ואילת ומכשירים את המהנדסים הבאים של התעשייה הישראלית במגוון מגמות הנדסיות, החל מהנדסת תעשיה וניהול דרך הנדסת תוכנה ותקשורת נתונים ועד לאדריכלות וחשמל.

מסלול לימוד מקצועי

המכללה למינהל מציעה מבחר גדול של מסלולי לימוד מקצועיים המותאמים לדרישות העדכניות של השוק הפרטי והמוסדי. מסלולי הלימוד כוללים מגוון גדול של מקצועות מתחום הפיננסים והחשבונאות, המחשבים וההיי-טק, השיווק והפרסום, רפואה משלימה, הוראה, תיירות, שמאות, ביטחון, תחבורה, ניהול ואדמיניסטרציה.

מסלולי הכשרה מקצועית והשתלמויות

צוות הכשרה מיומן בונה עבור חברות וארגונים מהמגזר העסקי והציבורי תוכניות לימוד ייחודיות המותאמות לצורכיהם המקצועיים. התכניות מסייעות בשיפור היכולות המקצועיות של העובדים ותורמות לפיתוח המנהלים לאורך כל שדרת הניהול.