שרות למעסיק

מרכז ההשמה של המכללה למינהל הנו שירות המסייע בגיוס עובדים לחברתך.

גיוס עובדים אופטימאליים הינו הליך מורכב עד מאוד, כפי שכל מעסיק יודע ולכן ביכולתנו לשתף אותך בהיכרות העמוקה והמקצועית שיש לנו עם הסטודנטים והבוגרים שלנו.

היכרות זו מתפרסת על כל מגוון הרבדים- יכולותיהם המקצועיות (חזקות וחולשות לימודיות, הכשרות מקצועיות, ציונים בתחומי הלימוד השונים), האישיות החברתיות ועוד.

אנו משקיעים מאמצים רבים באיתור מקומות עבודה איכותיים, המציעים משרות, המאפשרות לבוגרינו לממש את הפוטנציאל התעסוקתי שלהם בהתאם להשכלתם המקצועית. כמו כן אנו מאתרים משרות המקנות לסטודנטים את היכולת לרכוש ניסיון תעסוקתי מקצועי מהותי, תוך כדי הלימודים.

אנו יכולים לספק לך שירותי השמה ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים סינון ראשוני של קורות חיים, ראיונות פרונטאליים וניתוח יכולותיו המקצועיות של המועמד .

אנו מעמידים לרשותך מגוון אפשרויות פרסום במסגרת המרכז להכוון ולהשמה :
אתר האינטרנט של המרכז מפרסם משרות רבות, המתעדכנות מדי יום לסטודנטים ולבוגרים כאחד. פרסום הצעות עבודה באתר האינטרנט של המכללה למינהל- למעסיק לחץ כאן

פרסום מודעות דרושים למשך חודש ימים ללא תשלום.
המשרות המוצעות מתפרסמות גם על גבי לוחות המודעות לצד הכיתות

כמו כן, קיימת אפשרות דיוור משרות לאוכלוסייה ספציפית על פי הדרישה / המיקום באמצעות הדואר האלקטרוני.

מרכז ההשמה מאפשר למעסיק לקיים מפגשי זרקור, מפגשים אלו מאפשרים לך המעסיק להיפגש עם הסטודנטים, להציג בפניהם את הפעילות העסקית של החברה ואת אפשרויות ההשתלבות בחברה. ניתן לחלק חומר רקע על החברה, לקיים ראיונות אישיים ולקבל קו"ח מהסטודנטים המתאימים. מועדי מפגשי הזרקור מותאמים לכל ארגון ומתקיימים לאורך השנה

בנוסף לקשרים שוטפים לצורך השמת עובדים, אנו מזמינים אותך לייצר עמנו שיתופי פעולה על פי צרכיך וצורכי הארגון.

ליצירת קשר ניתן לפנות דרך אתר מרכז ההשמה
במייל job@college.org.il או בטלפון 073-2481248/50